V prvním přípravném domácím utkání přivítáme přeborníka KLM JM a Zlínského kraje

04.09.2018 | Ladislav Klement

HC LITOMYŠL - SK MINERVA  BOSKOVICE

v neděli 9.9.2018 od 17:00hod , vstupné 20Kč

Příprava 6.září v Nové Pace: BK Nová Paka : HC Litomyšl  4:5 /1:2,2:2,1:1/

V prvním  domácím utkání v rámci přípravy na novou sezónu přivítáma soupeře velmi kvalitního a hokejově vyzrálého,mužstvo Boskovic.Boskovice jsou mistry krajské ligy Jihomoravského a Zlínského kraje posledních dvou sezón.Ve finále play off porazily Boskovice HC Uničov 3:0 na zápasy.S tímto soupeřem jsme se loni střetli v rámci přípravy před sezónou  v Boskovicích a odvezli si porážku 2:8.Mužstvo Boskovic je složené ze zkušených hráčů,kteří prošli mládežnickými kategoriemi Komety a Techniky Brno,mnozí pak mají ligové zkušenosti v kategorii dospělých.
Samozřejmě i v našem týmu se představí noví hráči,ale většina mužstva zůstala pohromadě,viz článek níže.
Zveme všechny fanoušky litomyšlského hokeje na atraktivní a prestižní utkání s krajským přeborníkem Jižní a střední Moravy,přijďte kluky v nedělní podvečer povzbudit!

Muži | Neděle 18.11.2018, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl