Zápas určený k zapomnění

02.11.2017 | Petr Šilar

Čechy nejsou Morava. Není Třebová jako Třebová. Moravská Třebová nedává doma body jen tak někomu. Na horké půdě, led toho byl důkazem, měla Jiskra velké problémy hned od úvodu, který byl pro Litomyšl nejhorší v letošní sezoně. V podstatě bude lepší zapomenout nejen na první minuty, ale na celý zápas.

Starší dorost hostí lídra tabulky a aspiranta na postup do kvalifikace o Extraligu SDO

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONECpátek 23.2 v 19.30 hodin na ZS v Litomyšli

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř