Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První finalové utkání Béčko nezvládlo

03.03.2018 | Jaroslav Flach

HC Litomyšl B  :  HC Slovan Moravská Třebová B   4 : 6

V prvním finálovém zápase jsme nezvládli hlavně start do utkání. Hráči působili zakřiknutě a nechávali soupeři hodně prostoru. Ten toho využil a už ve třinácté minutě první třetiny vedl 3 : 0. Po oddechovém čase a po domluvě trenéra Petra Pešiny, se hra zlepšila. Po brance Marka Jankovského, se zvedlo i sebevědomí. První třetina skončila 1 : 3.

Do druhé třetiny jsme doslova vlétli a brankami Marka Jankovského a Petra Pešiny vyrovnali na 3 : 3. Pak ale přišli chyby a zbytečné vyloučení. Soupeř opět trestal, jednou z trestného střílení a jednou v přesilovce 5 na 3. Po dvou třetinách byl stav 3 : 5, Ve třetí třetině byla hra hodně vyrovnaná. Po faulu na Honzu Joukla, bylo nařízeno trestné střílení. Honza Joukl se nemýlil a umístěnou střelou snížil v 52 minutě na 4 : 5. Přes veškerou snahu o vyrovnání se nám to nepovedlo. Soupeř 30 sekund před koncem utkání přidal šestou branku.
Druhé finálové utkání sehrajeme v pátek 9. 3. od 20:30 v Moravské Třebové. Uděláme vše proto, aby jsme vyhráli a vrátili sérii zpět do Litomyšle. Třetí rozhodující zápas se případně odehraje hned v sobotu 10.3. od 16:30.
Poděkování všem divákům za podporu !!!!

Aktuální články
SOUSTŘEDĚNÍ žáků Mladočov 2018

O víkendu 22.6. - 25.6.2018 absolvovali mladší a starší žáci soustředění v Mladočově.

O hokeji ve zpravodaji Lilie 7/18

Suchá příprava je ve znamení potu a dřiny. O to více těší vedení klubu, že se jí hráči pravidelně účastní v hojném počtu....