Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/
góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradník
asistence: 2x Zahradník, Vytlačil, Svatoš

Zápas rozhodly 2 minuty v první třetině, během kterých jsme vstřelili 3 rychlé góly. Vzhledem k tomu, že soupeř nevyužil několik přesilovek včetně 4 minutové a také v 5 proti 3, tak jsme po vstřelení 4.gólu zápas dovedli vítězně do konce. Velmi dobře zachytali oba naši brankáři, kteří střídali mez 2. a 3.třetinou a udrželi čistá konta. V neděli zajíždíme do Poděbrad, se kterými jsme doma po tvrdém boji vyhráli 6:4. A v pátek nás doma čeká souboj s vedoucím mužstvem tabulky RLSD a největším aspirantem na postup do kvalifikace o Extraligu SDO-HC VLCI JABLONEC. Hraje se 23.2. v 19.30 hodin na ZS v Litomyšli. Přijďte nás povzbudit!!!

Pegase proměnili v poníka

Sraženi na kolena koňskou silou a přesto povstali z popela jako bájný pták Fénix. V Hlinsku se odehrálo drama, které neznáme ani ze...

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl