Starší dorost Chrudim nepřestřílel

HC CHRUDIM : HC LITOMYŠL 7:5 /4:1,1:2,2:2/
góly: 2x Zahradník Vl., Vytlačil, Čapek, Fila
asistence: 3x Večeřa, Fila, Zahradník Jan

V tomto zápase jsme určitě nebyli horším týmem, ale doplatili jsme na větší množství hrubých chyb ,které soupeř s přehledem potrestal, zejména v první třetině. Ve druhé třetině jsme začali dotahovat, ale po snížení na 3:4 jsme opět po chybě inkasovali. Třetí třetinu jsme zahájili mohutným náporem a vyrovnali na 5:5, bohužel naše naděje pohřbilo zbytečné vyloučení za faul v útočném pásmu a proměněná přesilovka domácích na 6:5. Ti pak přidali ještě jeden gól a potvrdili vítězství v zápase, kde na obě strany bylo mnoho chyb v obranné činnosti. Domácí jich ale udělali přeci jenom méně a proto zaslouženě slavili vítězství. Další zápas hrajeme v pátek 2.2. v Novém Městě nad Metují od 19.30 hodin. A hned v sobotu přivítáme na domácím ledě mužstvo Kolína - SOBOTA 3.2 V 17.00 HODIN na ZS v Litomyšli. Přijďte nás povzbudit!!!

Pegase proměnili v poníka

Sraženi na kolena koňskou silou a přesto povstali z popela jako bájný pták Fénix. V Hlinsku se odehrálo drama, které neznáme ani ze...

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl