Vítejte na novém webu HC Litomyšl

02.08.2017 | Správce webu

HC Litomyšl vás vítá na svém novém webu hclitomysl.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem Klubweb.cz a představuje možnost, které nový web pro sportovní klub HC Litomyšl přináší. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Nový web je postaven na systému Klubweb.cz a obsahuje všechny potřebné prvky moderního sportovního webu: články a aktuality, soupisky hráčů a hráček, rozpisy utkání jednotlivých týmů, fotogalerii, anketu, diskusní fórum nebo sekci Ptejte se pro pokládání dotazů vedení týmu. Budeme rádi, pokud nám do této sekce napíšete vaše postřehy a dojmy k novému webu.

To co vidíte je jen začátek, v průběhu času budou na web doplněny další informace. Děkujeme vám za vaši přízeň.

Vlčí smečka z Jablonce ukázala svojí sílu

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONEC  3:8 /0:1,2:2,1:5/góly:Polák,Voříšek Jakub 2asistence:Zahradník,Svatoš,Vytlačil 2

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř