Vítejte na novém webu HC Litomyšl

02.08.2017 | Správce webu

HC Litomyšl vás vítá na svém novém webu hclitomysl.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem Klubweb.cz a představuje možnost, které nový web pro sportovní klub HC Litomyšl přináší. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Nový web je postaven na systému Klubweb.cz a obsahuje všechny potřebné prvky moderního sportovního webu: články a aktuality, soupisky hráčů a hráček, rozpisy utkání jednotlivých týmů, fotogalerii, anketu, diskusní fórum nebo sekci Ptejte se pro pokládání dotazů vedení týmu. Budeme rádi, pokud nám do této sekce napíšete vaše postřehy a dojmy k novému webu.

To co vidíte je jen začátek, v průběhu času budou na web doplněny další informace. Děkujeme vám za vaši přízeň.

Muži | Neděle 18.11.2018, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl